Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Mieszkania WEST Łeba

[Sprzedam] Nieruchomości > Mieszkania

Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba Mieszkania WEST Łeba

Opublikowano: 02-10-2023 | Wygaśnie: 01-10-2024

Wyświetleń: 135 (unikalne: 72)

Cena: 523.000,00 zł

Dodane przez: pkginvest2023
Region: Pomorskie Lębork
Adres: 84-360 Łeba, ul. Zielona
Telefon: 668043120
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: pierwotny

WEST Łeba to miejsce dla osób poszukujących mieszkań nad morzem, ceniących sobie relaks i praktyczność jednocześnie. Inwestycja mieści się w spokojnej okolicy na uboczu miasta jednak do samego centrum jest zaledwie 700m, do plaży 1,5 km. Budynek mieści 41 mieszkań. Od małych liczących 23 m² po piękne przestrzenne 74 metrowe mieszkania z antresolą.

    Łeba jest bardzo atrakcyjną miejscowością turystyczną aczkolwiek jej prężny rozwój pozwala na zamieszkiwanie jej przez cały rok. Wokół mnóstwo sklepów, stacja paliw, dworzec, szkoła oraz piękne widoki.

    Inwestycja znajduje się we zachodniej części miasta . Ze względu na nietypową bryłę całego budynku mieszkania w pełni nie sąsiadują ze sobą tak jak to się ma w przypadku standardowej zabudowy bloku. Jest to bardzo dużym atutem. W skutek powstałej bryły mieszania są różnorodne. Dzięki temu, niektóre z nich są wzbogacone o taras, inne o balkon, a jeszcze inne mają dostęp do ogrodu. Każde mieszkanie posiada swoją indywidualną cenę.  Istnieje również możliwość dokupienia garażu. W budynku znajduje się 10 garaży jednostanowiskowych zaś sześć z nich jest przystosowane do pomieszczenia samochodu z przyczepą np. ze skuterem wodnym. Powierzchnia większych garaży wynosi 34 m², mniejsze liczą 21 m².

   

   Na rynku działamy już od dawna, jednak nowa spółka P&K INVEST HOUSE powstała z myślą o realizacji inwestycji w pięknych nadmorskich miejscowościach. WEST Łeba to pierwsze przedsięwzięcie które, powstanie nad morzem, aczkolwiek w planach jest ich o wiele więcej. Z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zaoferować państwu szereg świetnie usytułowanych mieszkań. Od dawna zajmujemy się budową nieruchomości mieszkaniowych oraz współpracujemy z zaufanymi  projektantami, dbając przy tym o wysoki standard i jakość wykonywanych przez nas usług.

 

    Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w budynku B na parterze liczące 47,89 m2.  

   Wizualizacja apartamentu widoczna na zdjęciach stworzona została dla innego mieszkania, które również mieści się w budynku. Niemniej jednak istnieje możliwość zakupu mieszkania z gotowym już kompleksowym projektem wnętrz, tj. wizualizacją oraz gotową listą produktów, które zostały użyte do stworzenia owej wizualizacji, za dodatkową opłatą

     

   Zamieszkaj w Łebie i wypoczywaj cały rok nad morzem nie rezygnując z codziennego życia! P&K Invest House oferuje możliwość zakupu mieszkania z 8% VAT-em co wiąże się przede wszystkim z niższym kosztem utrzymania. Prezentowana nieruchomość mieści lokale mieszkalne a nie usługowe, tak ja ma się to w przypadku apartamentowców, w związku z tym opłaty za media oraz podatki od nieruchomości są zdecydowanie niższe. 

 

Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub drogą mailową "pkginvesthouse @ w p . p l"

Zapraszamy również na stronę internetową "pk-invest-house . pl"


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top