Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg

[Sprzedam] Przetargi

Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg Komornik w sądzie rejonowym w Stargardzie ogłasza przetarg

Opublikowano: 09-08-2023 | Wygaśnie: 08-08-2024

Wyświetleń: 106 (unikalne: 77)

Cena: 39.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Zachodniopomorskie Stargard
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Działki nad jeziorami

Licytacja 

Cena wywoławcza 39 000 zł

Przepiękna działka 300 metrów od jeziora. Działka ma charakter rekreacyjny .Dzialka położona w pobliżu jeziora Marianowskiego.

Jezioro Marianowskie jest położone na Pojezierzu Ińskim, w powiecie stargradzkim, na terenie gminy Marianowo, pomiędzy wsiami Marianowo po zachodniej stronie i Wiechowo na wschodzie.

Jezioro Marianowskie ma powierzchnię 82 ha i jest jeziorem typu rynnowego, podłużnego w orientacji wschód - zachód, przez którego przepływa rzeka Krępa.Należy do jezior, charakteryzujących się dużą przejrzystością wody i czystością. Brzeg jeziora jest zróżnicowany, w większości mocno zadrzewiony. Zatoki jeziora są porośnięte trzciną i niskimi szuwarami. Jezioro jest w typie jeziora sandaczowego, w którym wędkarze znajdą okazy szczupaka, płoci, leszczy i sandaczy. Na jeziorze obok łodzi wędkarzy, można spotkać miłośników sportów wodnych, głównie kajakarzy. Wokół jeziora powstaje coraz więcej pensjonatów, w których zakwaterowanie znajdą osoby, dla których wypoczynek na łonie natury wiąże się z bezpośrednim kontaktem z niezmienioną przyrodą, ciszą i spokojem.

 

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top