Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio

[Sprzedam] Nieruchomości > Działki nad jeziorami

Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio Czarnkowo jezioro marianowskie bez pośredników działki nad jeziorem bezpośrednio

Opublikowano: 11-07-2023 | Wygaśnie: 10-07-2024

Wyświetleń: 109 (unikalne: 77)

Cena: 39.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Zachodniopomorskie Stargard
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Działki nad jeziorami

Przepiękna działka 300 metrów od jeziora. Działka ma charakter rekreacyjny .Dzialka położona w pobliżu jeziora Marianowskiego.

Jezioro Marianowskie jest położone na Pojezierzu Ińskim, w powiecie stargradzkim, na terenie gminy Marianowo, pomiędzy wsiami Marianowo po zachodniej stronie i Wiechowo na wschodzie.

Jezioro Marianowskie ma powierzchnię 82 ha i jest jeziorem typu rynnowego, podłużnego w orientacji wschód - zachód, przez którego przepływa rzeka Krępa.Należy do jezior, charakteryzujących się dużą przejrzystością wody i czystością. Brzeg jeziora jest zróżnicowany, w większości mocno zadrzewiony. Zatoki jeziora są porośnięte trzciną i niskimi szuwarami. Jezioro jest w typie jeziora sandaczowego, w którym wędkarze znajdą okazy szczupaka, płoci, leszczy i sandaczy. Na jeziorze obok łodzi wędkarzy, można spotkać miłośników sportów wodnych, głównie kajakarzy. Wokół jeziora powstaje coraz więcej pensjonatów, w których zakwaterowanie znajdą osoby, dla których wypoczynek na łonie natury wiąże się z bezpośrednim kontaktem z niezmienioną przyrodą, ciszą i spokojem.

 

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top