Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Nieruchomości Słowacja domy Tatry Wysokie obiekt na działalność

[Sprzedam] Nieruchomości > Tatry Nieruchomości Polska

Nieruchomości Słowacja domy Tatry Wysokie obiekt na działalność Nieruchomości Słowacja domy Tatry Wysokie obiekt na działalność Nieruchomości Słowacja domy Tatry Wysokie obiekt na działalność Nieruchomości Słowacja domy Tatry Wysokie obiekt na działalność

Opublikowano: 24-01-2023 | Wygaśnie: 24-01-2024

Wyświetleń: 116 (unikalne: 96)

Cena: 795.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Zagranica
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Tatry Wysokie nieruchomości Polska Słowacja

Na sprzedaż wyjątkowy, trzykondygnacyjny, słoneczny dom na dużej działce. Znajduje się w miejscowości Vlachy, część Krmeš. Na sprzedaż zachodnia część domu o powierzchni mieszkalnej 270m2 i działce o powierzchni 1237m2. Dom nie ma wspólnego podwórka. Jest ocieplony, ma wymienione okna plastikowe, jest podłączony do wodociągu, prądu, oczyszczalni ścieków i jest ogrzewany centralnie za pomocą kotła zgazowującego (na paliwo stałe) i zasobnika.
Dom ma trzy kondygnacje mieszkalne i dwa osobne wejścia. Na parterze znajduje się hol wejściowy, kotłownia, toaleta oraz salon połączony z kuchnią. W kuchni murowana spiżarnia, w salonie kominek z wyłożonym kominem. Na pierwszym piętrze nadziemnym znajdują się 4 pokoje, WC, łazienka, balkon. Na drugim piętrze znajdują się również 4 pokoje, balkon oraz przygotowanie do WC z łazienką.
Łazienki i toalety należy wykończyć we wnętrzu domu. Ze względu na dobrą lokalizację nieruchomość nadaje się również pod wynajem.
Vlachy to mała miejscowość położona niedaleko Liptowskiej Mary, pomiędzy Liptowskim Mikulaszem (17 km) a Rużomberkiem (15 km). Z miejscowości jest tylko 5 km do Aquaparku w Bešenovej, 7 km do Mariny Liptov, 8 km do słynnego kościoła pod Liptowską Marą, gdzie można się kąpać, lub 8 km do archeoskanzem Havránok

 

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top