Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach

[Sprzedam] Nieruchomości > Tatry Nieruchomości Polska

Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach Tatry Wysokie Słowacja Polska domy pensjonaty w górach

Opublikowano: 12-12-2022 | Wygaśnie: 12-12-2023

Wyświetleń: 1255 (unikalne: 959)

Cena: 1.100.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Zagranica
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Tatry Wysokie Polska Słowacja  domy pensjonaty po obu stronach granicy

Do sprzedania dom dwurodzinny: dwa oddzielne budynki połączone jedną ścianą, które mają różnych właścicieli, dwa numery inwentarzowe, dwa wejścia i działki ładnie podzielone na 400m2 (łącznie 800m2 na własność prywatną w Podbańsku).
Inwestycja dla jednego właściciela, który z dwóch domków zrobi jeden duży, lub jedną część wykorzysta dla siebie, drugą pod wynajem... lub idealny zakup dla dwóch rodzin, które chcą być razem i jednocześnie mieć swoją prywatność czas.
Przedmiotem sprzedaży są obie części domku. Zostały zbudowane w 1964 roku na fundamencie betonowym, ściany obwodowe są drewniane w połączeniu z murem. Są podłączone do prądu i ogrzewania na opał - każdy domek indywidualnie. Na dachu znajduje się metalowe pokrycie.
Pierwszy domek składa się z dwóch pięter. Na pierwszym piętrze znajduje się hol wejściowy, z którego można przejść do salonu i kuchni. Klatka schodowa w kuchni prowadzi na poddasze, gdzie znajduje się jedna sypialnia.
Drugi domek na 1 piętrze posiada również półpokoje lub część sypialną, spłukiwaną toaletę oraz miejsce na prysznic pod schodami (nie wykończone). Na poddaszu znajduje się również jedna sypialnia. Ten domek ma również dystrybucję wody. Są to wody powierzchniowe, których obfitość zależy od pogody.
Domki znajdują się w popularnym miejscu Podbanské - część Hrdovo. Mają korzystną pozycję w tej popularnej lokalizacji. Są dostępne przez cały rok, słoneczne, z ładną działką w prywatnej własności (nie ogrodnika), dobrym parkingiem na kilka samochodów i malinami, truskawkami, paprociami, grzybami i zapachem lasu dookoła domku. W tej lokalizacji trwa przerwa w budowie, tworzenie nowych domków w pobliżu nie jest możliwe.
Oba domki posiadają na posesji drewniany budynek pełniący funkcję magazynu oraz studnię na wody powierzchniowe. Mile widziana przebudowa wnętrza całego budynku.

 

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top