Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania

[Sprzedam] Nieruchomości > NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO > MIESZKANIA BEZPOŚREDNIO

Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania Aleksandrów kujawski Stara cegielnia bez pośredników sprzedam bezposrednio mieszkania

Opublikowano: 30-11-2022 | Wygaśnie: 30-11-2023

Wyświetleń: 8 (unikalne: 7)

Cena: 251.000,00 zł

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Stara Cegielnia. Położone jest na III piętrze (ostatnim). Mieszkanie o łącznej powierzchni 38,71m2, składa się z pokoju z aneksem kuchennym (19,66m2), sypialni (9,68m2), łazienki (3,96m2) i korytarza (5,41m2). Zamiast balkonu mieszkanie posiada bardzo duży taras (20,40m2), co daje dodatkowe możliwości w sezonie ciepłym (meble ogrodowe, leżaki itp.). Taras nie sąsiaduje z balkonami innych mieszkań.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i 1 miejsce parkingowe. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Szczegóły dotyczące układu i powierzchni pomieszczeń w załączniku do ogłoszenia. Pośrednikom nieruchomości i portalom ogłoszeń dziękuję.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top