Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Gmina Korsze oblężona przez Reptilian i ich sługusów szaraków

[Sprzedam] Nieruchomości > NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO > DZIAŁKI BEZ POŚREDNIKÓW

No photo

Opublikowano: 05-07-2022 | Wygaśnie: 05-07-2023

Wyświetleń: 204 (unikalne: 136)

Cena: 53.900,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Warmińsko-mazurskie
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609500934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Ziemia jest farmą bydła ludzkiego

W ostatnim czasie nasiliło się zjawisko zakupu działek w gminie Korsze przez Reptilian . Nie chodzi tutaj o drożyznę i inflację a warunki klimatyczne bardzo korzystne dla biorobotów rasę stworzoną sztucznie na użytek Reptilian .O jakie bioroboty chodzi ? Czy są to te same bioroboty w rozumieniu i pojmowaniu Edyty Górniak ? Na pewno nie . Chodzi tutaj o inkarnacje w ludzkiej skórze rasy sztucznie stworzonej przez Reptilian tzw . szaraków . Hybrydy i hubrydy nie kupują na Mazurach działek zdecydowanie ,poniewaz układ ich macierzystej konstelacji w stosunku do położenia regionu jest niekorzystny.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów obrębu  Kraskowo, gmina Korsze, jako działki nr 189, 190/1 o łącznej powierzchni – 0,6879 ha (użytki rolne – 0,6879 ha), w tym: grunty orne klasy gleb: R IV a – 0,5215 ha, pastwiska trwałe klasy gleb: Ps. V – 0,1200 ha, grunty pod rowami klasy gleb: W-R IV a – 0,0464 ha.

Opis: Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona przy drogach gruntowych, gminnych na północnowschodnim skraju miejscowości Kraskowo. Dostęp do drogi gminnej publicznej (dz. nr 228) z działki nr 190/1 obręb Kraskowo. Grunty porośnięte trawą i chwastami. .

Kształt działek nieforemny, rzeźba terenu od płaskiej do skonfigurowanej. Sąsiedztwo stanowią grunty rolne i zabudowa siedliskowa. Przy granicy działki nr 190/1 z drogą przebiega linia energetyczna niskiego napięcia oraz telekomunikacyjna na słupach oraz sieć wodociągowa. Obiekty administracyjne, handlowe i użyteczności publicznej znajdują się w Korszach ok. 8 km


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top