Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników

[Sprzedam] Nieruchomości > NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO > DZIAŁKI BEZ POŚREDNIKÓW

Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników Canki działki ziemia sprzedam Mazury bez pośredników

Opublikowano: 07-06-2022 | Wygaśnie: 07-06-2023

Wyświetleń: 323 (unikalne: 203)

Cena: 35.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Warmińsko-mazurskie
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609500934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Nieruchomości bezpośrednio

Ryn to urocze mazurskie miasteczko, położone na przesmyku dwóch jezior Ołów i Ryńskie, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nad miastem góruje XIV-wieczny zamek krzyżacki założony przez wielkiego mistrza Winrycha von Kniprode, który w 1379 r. odbył słynną podróż statkiem z Rynu do Malborka.

W centrum miasta stoi pokrzyżacki zamek wzniesiony na niewysokim wzgórzu około 1337 roku. To drugi co do wielkości zamek krzyżacki w Polsce. Powstał za czasów wielkiego mistrza Winricha von Kniprode. W 1393 roku utworzono tu komturię, a pierwszym ryńskim komturem był Fryderyk von Wallenrod

Dojazd do działki wewnętrzną drogą gminną z drogi publicznej łączącej Ryn z Giżyckiem (20 km), a po drodze w odległości 15 jazdy słynne Wilkasy nad ogromnym jeziorem Niegocin, którym można dopłynąć do Mikołajek i Giżycka. Można wjechać przez osadę Canki, malowniczy zjazd z szosy przy ustrojonym krxyżu, a  działka zaczyna się przy bloku nr 5.

Działka w kształcie serca o powierzchni 865 m2, nr 6/69 obręb Tros, gmina Ryn, powiat Giżycko. Działka zaczyna się tuż obok niskiego, zadbanego bloku Canki nr 5. Działka uporządkowana z dostępem do mediów w otoczeniu lasów i pól. Okolica pagórzysta, cicha i piękna oraz miłe sąsiedztwo. Wielkość działki pozwala na postawienie domu mieszkalnego na zgłoszenie o pow. 70 m2 z poddaszem użytkowym.

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top