Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania )

[Sprzedam] Polska firma oferuje > Produkty

Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania ) Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania ) Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania ) Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania ) Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania ) Piec do sauny zewnętrzny z płaszczem wodnym SAMURAJ ( ruska bania )

Opublikowano: 19-10-2023 | Wygaśnie: 18-10-2024

Wyświetleń: 236 (unikalne: 110)

Cena: 3.350,00 zł

Dodane przez: bb
Region: Małopolskie Andrychów
Telefon: 503118074
E-mail: pokaż adres email...
Cena euro: 750

Jesteśmy polskim producentem piecyków do saun wewnętrznych oraz zewnętrznych i jacuzzi tzw. ruskich bani. Cały czas się rozwijamy, a naszą markę "B&B" cechuje pełny profesjonalizm i rzetelność wykonywanych produktów. Systematycznie i owocnie współpracujemy z firmami zajmujących się montażem saun i jacuzzi, którzy chwalą sobie nasze towary. Zamierzamy również ciągle powiększać swoją ofertę o różnego rodzaje asortyment tak, by zadowolić wszystkich naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

Dzisiaj w swojej ofercie mamy Państwu do zaoferowania :

Piecyk zewnętrzny z płaszczem wodnym w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej ( AISI304 ) o grubości ścianki 2,5mm wycinany metodą laserową co gwarantuje jej wysoką precyzyjność. W płaszczu wewnętrznym znajdują się dodatkowo 3 wspawane rury poprawiające sprawność grzejną. Dodatkowo dolna część pieca znajdująca się pod szufladą została wzmocniona prętami w celu uniknięcia deformacji pod wpływem wysokiej temperatury, a tym samym polepszenie komfortu korzystania z szuflady.

Ruszt pieca wykonany z prętów nierdzewnych o grubości Ø10mm. W dolnej tylnej części pieca znajduje się zawór spustowy kulowy 3/4 cala.

Na życzenie klienta po indywidualnych ustaleniach jest możliwość wykonania pieca z blachy ( AISI316 ).

Szczegółowe wymiary pieca wyszczególnione są na rysunku technicznym umieszczonym na jednym ze zdjęć.

Tel. do kontaktu : 503-118-074 MACIEJ

Możliwość odbioru osobistego lub wysyłki kurierem DHL ( na palecie ).


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top