Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim.

[Sprzedam] Nieruchomości > Działki

Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim. Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim.

Opublikowano: 18-10-2023 | Wygaśnie: 17-10-2024

Wyświetleń: 66 (unikalne: 40)

Cena: 140.000,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: ul. Plac Wolności 3/4 Lok.A205
Telefon: 665335138
E-mail: pokaż adres email...

Nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy nad Jeziorem Lubienieckim.


Krótko:
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Propozycja dotyczy zakupu nieruchomości gruntowej położonej w pięknej, malowniczej okolicy, w bliskiej odległości od Jeziora Lubienieckiego (120 metrów).
Lokalizacja: miejscowość Lubieniec, gm. Chodecz, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie.

Opis nieruchomości:
Działka o powierzchni 1000 mkw.
Dojazd do posesji służebność gruntowa do drogi publicznej, asfaltowej.
Teren jest ogrodzony.
Media: woda z sieci na działce, prąd w drodze.
Grunty klasy: RVI
Nieruchomość gruntowa niezabudowana.
Na posesji postawiona wiata gospodarcza.
Cena: 140 000 zł.

Dodatkowe informacje:

 • Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka stanowi teren turystyczno – usługowy. Dla tego obszaru obowiązuje procedura decyzji o warunkach zabudowy.
 • Teren działki położony jest w granicach Pojezierza Kujawskiego, nad Jeziorem Lubienieckim.
 • Ta nieruchomość gruntowa położona jest w rejonie jezior i obszarów o wybitnych walorach krajoznawczo-przyrodniczych.

Atuty:

 • Odległość od jeziora 120 m.
 • Posesja ogrodzona.
 • Posiada wiatę gospodarczą, którą można wykorzystać na materiał budowlany, drewno lub narządzia.
 • Położenie nad Jeziorem Lubienieckim, leżącym na terenie Pojezierza Kujawskiego. Powierzchnia zwierciadła wody wynosi 15,1 ha, zwierciadło wody położone jest na wysokości 100,5 m n.p.m. Średnia głębokość jeziora wynosi 3,7 m., natomiast głębokość maksymalna 7,6 m.
 • Na tej urokliwej działce, przy ogrodzeniu rosną drzewa i krzewy, tworząc nie tylko naturalną ochronę przed spojrzeniami z drogi, ale także zapewniając intymność, ciszę i dyskrecję. To idealne miejsce do stworzenia swojego wymarzonego zakątka, gdzie można cieszyć się prywatnością i spokojem.
 • Bardzo korzystna lokalizacja działki - pośród budynków o analogicznym przeznaczeniu w zabudowie wolnostojącej całorocznej oraz rekreacyjnej.
 • W sąsiedztwie zabudowa willowa oraz liczne tereny zielone sprzyjające wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
 • W bezpośrednim otoczeniu splatają się dwie zupełnie odmienne atmosfery - ta nasycona letnim beztroskim urokiem i ta, która trwa przez cały rok.
 • Dogodna lokalizacja, w zasięgu ręki znajduje się urokliwe miasteczko Chodecz. To zapewnia dostęp do wszelkich niezbędnych udogodnień, od sklepów po różnorodne usługi, bez konieczności dalekich podróży.

Dla kogo?

 • Działka spodoba się entuzjastom spokoju i przestrzeni oraz zwolennikom rekreacji nad polskimi jeziorami.
 • Jest to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, kajakarstwa, pływania czy wędrówek ze względu wachlarz możliwości do aktywnego spędzania czasu.
 • Otoczenie lasów umili nowym nabywcom czas spędzony na działce.
 • Działka ma ogromny potencjał inwestycyjny ze względu na jej strategiczne położenie względem jeziora.
 • Działka idealnie nadaje się pod budowę rekreacji indywidualnej z niezbędną infrastrukturą techniczną. 
 • To propozycja dla ludzi, którzy kochają naturę, a pokaźna działka pozwoli na realizację planu budowy domu.
 • To perfekcyjna opcja dla osób, które pragną odetchnąć od zgiełku codzienności w malowniczej miejscowości nad jeziorem.
 • Dla marzących o domu w spokojnej okolicy, jednocześnie z dobrym i szybkim dojazdem do miasta.
 • Tym, którzy pragną uciec od hałasu i zatłoczenia miejskiego życia, domek nad jeziorem będzie stanowił odskocznię.

Jak z komunikacją?
Jeśli szukasz dobrze skomunikowanej działki, ale równolegle zależy Ci na tym, by była położona z dala od zgiełku, by móc cieszyć się spokojem i ciszą, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki wszystko co niezbędne do życia, to bardzo dobrze trafiłeś…

Przykładowe odległości: Chodecz 3 km. (sklepy, restauracja, pizzeria, hala sportowa, targowisko, urząd miasta, kościół). Włocławek 30 km. Łódź 80 km. Warszawa 200 km.

Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz - Greger
☎️nr tel. 665 335 138
☎️ nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539.

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top