Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


SZCZAWIN KOŚCIELNY bez pośredników Jezioro szczawińskie działki na rekreację sprzedam

[Sprzedam] Nieruchomości > Działki nad jeziorami

SZCZAWIN KOŚCIELNY bez pośredników Jezioro szczawińskie działki na rekreację sprzedam SZCZAWIN KOŚCIELNY bez pośredników Jezioro szczawińskie działki na rekreację sprzedam SZCZAWIN KOŚCIELNY bez pośredników Jezioro szczawińskie działki na rekreację sprzedam SZCZAWIN KOŚCIELNY bez pośredników Jezioro szczawińskie działki na rekreację sprzedam

Opublikowano: 01-08-2023 | Wygaśnie: 31-07-2024

Wyświetleń: 102 (unikalne: 80)

Cena: 64.000,00 zł

baterslo.pl

Nieruchomości bezpośrednio

Działka jest idealna dla miłośników naturalnej przyrody. Zabudowa jest możliwa na specjalnych platformach drewnianych i jest możliwa do postawienia na każdej z działek w terenie a nawet na wodzie. Drogi wytyczone w kompleksie nie służą do przejazdu aut. Celem jest zachowanie naturalnego ekosystemu.

Dla kogo są działki:

Jest to dzika przyroda i największy rezerwat ptaków i roślin. Słychać tu najpiekniejsze śpiewy ptaków w całej Polsce. Jest również dużo bobrów, które pobudowały sobie tamy i żerowisk, a więc rzeka Osetnica wylewa w wielu miejscach, przez co spora część terenu jest podmokła. Na części działek tworzą się naturalne rozlewiska w innych częściach są miejsca z małymi torfowiskami zachowanymi w stanie naturalnym.

Teren jest idealny dla:

- miłośników przyrody

- kogoś, kto lubi przebywac z dala od turystów


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top