Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny

[Sprzedam] Polska firma oferuje > Produkty > Jacuzzi klasa średnia

Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny Włocławek Lipno Rypin BALIA DREWNIANA 220cm, piec wewnętrzny

Opublikowano: 29-03-2023 | Wygaśnie: 28-03-2024

Wyświetleń: 138 (unikalne: 109)

Cena: 17.607,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Kujawsko-pomorskie
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

Stan: Nowy produkt

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 - 21 dni

 

Stan: Nowy produkt

 

Dostępność: Dostępne w ciągu 14 do 21 dni

 

Balia drewniana

 

Balia ogrodowa do kąpieli, to sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Zabiegi w bali poprawiają krążenie, układ odpornościowy oraz jakość skóry. Relaks i odprężenie gwarantowane i to kilka kroków od Twojego domu, spełnij swoje marzenie. Beczka kąpielowa jest wyjątkowym sposobem na spędzanie czasu. Wykonana jest ze świerku syberyjskiego, który dzięki pochodzeniu odporny jest na wiele niekorzystnych czynników, a do tego balia jest zaimpregnowana i solidnie wykonana, wygląda pięknie, cieszy nie tylko ciało, ale i oczy.

 

Dane techniczne:

Rekomendowana dla 4- 8osób

Średnica: 220 cm

Wysokość: 110 cm

Pojemność: 2700 litrów

 

Standardowe wyposażenie:

Piec wewnętrzny ze stali nierdzewnej, płot ochronny z mini barem na napoje, drewniane ławki, zawór do odprowadzania wody, pokrywa do balii drewniana, wiosło drewniane, parapet na balii, dwuetapowe drewniane schody, taśmy zaciskowe ze stali nierdzewnej.

 

Dostawa:

Podana cena obejmuje odbiór z naszego magazynu. Oferujemy również dostawę bez wyładunku. Do zdjęcia bali oraz ustawienia w dowolnym miejscu na działce lub w ogrodzie potrzebne jest 4-5 osób. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top