Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Kikity Mazury bezpośrednio działki nad jeziorem Luterskim

[Sprzedam] Nieruchomości > NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO > DZIAŁKI BEZ POŚREDNIKÓW

Kikity Mazury bezpośrednio działki nad jeziorem Luterskim Kikity Mazury bezpośrednio działki nad jeziorem Luterskim Kikity Mazury bezpośrednio działki nad jeziorem Luterskim Kikity Mazury bezpośrednio działki nad jeziorem Luterskim

Opublikowano: 02-02-2023 | Wygaśnie: 02-02-2024

Wyświetleń: 206 (unikalne: 124)

Cena: 150.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609500934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Działki nad jeziorem

Kompleks 14 działek w bliskiej odległości od jeziora luterskiego.Działki znajdują sie w odległości około 150 do 300 metrów od tafli jeziora. Uzbrojenie pełne oznacza kanalizację ,wodociąg miejski oraz prąd 

Jezioro Luterskie - akwen położny w gminie Kolno, na terenie Pojezierza Olsztyńskiego. Jest jeziorem typu sielawowego. Morenowe jezioro rozciągające się z północnego wschodu na południowy zachód, o urozmaiconej linii brzegowej, z dużymi półkolistymi zatokami na północy i północnym zachodzie oraz wyspą w tej partii akwenu.

W części północno-wschodniej przewężenie łączy jezioro Luterskie z trzecią zatoką, wyodrębnioną czasem jako jezioro Luterskie Małe.

Akwen łączy się rowami z jeziorami Bierdawami i Kikitami, a z jego południowo-zachodniego końca wypływa rzeka Symsarna do jeziora Ławki. Wysokie i dość strome brzegi są od strony południowej porośnięte lasem, na pozostałych partiach brzegi niskie, gdzie dominują pola uprawne i łąki.

Przy północno-wschodniej zatoce leży wieś Lutry, a przy południowej części wschodniego brzegu Kikity. Jezioro jest obecnie dzierżawione przez Gospodarstwo Rybackie Olsztyn. Ryby występujące w jeziorze: węgorze, szczupaki oraz sielawy.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top