Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI

[Sprzedam] Nieruchomości > Tatry Nieruchomości Polska

SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI SŁOWACJA TATRY WYSOKIE DOMY NA SPRZEDAŻ OKOLICE TATRALANDI

Opublikowano: 12-12-2022 | Wygaśnie: 12-12-2023

Wyświetleń: 157 (unikalne: 111)

Cena: 225.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Zagranica
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Tatry domy działki sprzedaż po obu stronach granicy

Do sprzedania 3 pokojowy dom z garażem, ładna duża działka, pensjonat, w świetnej lokalizacji.
Dom jest w oryginalnym, ale utrzymanym stanie. Podłączony do prądu, wody i szamba. Na czterospadowym dachu leży dachówka. Dom jest w całości podpiwniczony. Tuż za sienią znajdują się schody prowadzące na pierwsze piętro lub do częściowo zatopionej piwnicy.
Dom jest słoneczny, zorientowany na wschód, południe, zachód. Poddasze jest obecnie nieużytkowane.
Teren ładny i szeroki. Z drogi publicznej jest bezpośredni dostęp do garażu, który jest wpisany do katastru, a także mniejszego domu za domem głównym (nie są to czarne budynki). Parter tego domu składa się ze świetlicy, łazienki z toaletą. Na pierwszym piętrze znajduje się część sypialna.

Cała posiadłość sprawia przyjemne wrażenie, ogród jest trawiasty, kończy się małym strumykiem, gdzie znajdują się podniesione grządki i miejsce na ognisko. Ścieżki wokół domu są wykonane z zazębiającej się kostki brukowej. Za domem praktycznie wykonana szopa na drewno tuż przy drzwiach do kotłowni. Dom może służyć również jako domek letniskowy.

Andice znajduje się zaledwie 7 minut jazdy samochodem od centrum Liptowskiego Mikulasza. Z Liptowskiego Mikulasza wszędzie jest blisko.

 

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top