Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku. 

[Sprzedam] Nieruchomości > Mieszkania

Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku.  Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku. 

Opublikowano: 24-11-2022 | Wygaśnie: 24-11-2023

Wyświetleń: 8 (unikalne: 6)

Cena: 335.000,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

Przestronne M4 z balkonem przy ul. Wesołej, I piętro w niskim bloku. 

✅Krótko:
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Oferta dotyczy nieruchomości położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: osiedle Zazamcze, we Włocławku.

✅Opis nieruchomości:
Salon z balkonem, pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz piwnica.

✅Pozostałe dane:
Powierzchnia mieszkania: 57 mkw + piwnica 3 mkw.

✅Atuty mieszkania:

 • Niski czynsz, Spółdzielnia Zazamcze.
 • Mieszkanie jest dwustronne i bardzo słoneczne.
 • Układ funkcjonalny, brak pokoi przechodnich, co umożliwia pełne wykorzystanie powierzchni. Nowi mieszkańcy zyskają dzięki temu poczucie intymności i komfortu.
 • W pokojach na ścianach gładzie, na podłogach w pokojach i salonie parkiet, w łazience płytki. W przedpokoju i kuchni położone zostały duże płytki w jasnym kolorze.
 • W całym mieszkaniu z okien rozpościera się widok na piękne, zielone i zadbane osiedle. 
 • Kolejnym atutem nieruchomości jest kondygnacja, na której znajduje się mieszkanie. Jest to pierwsze piętro, idealne zarówno dla osób w młodym jak również dojrzałym wieku.
 • Balkon sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu.

✅Co pozostaje w mieszkaniu?
W cenie zakupu nieruchomości pozostają:
Kuchnia: meble kuchenne,okap, kuchenka gazowa, piekrnik, zlewozmywak.
Łazienka: umywalka, brodzik, toaleta, lustro.
Sypialnia: komoda, łóżko.
Dodatkowo w całym mieszkaniu: oświetlenie i rolety.
Niemniej jednak wymienione meble i sprzęty są kwestią do ustalenia.

✅Dla kogo?

 • Mieszkanie jest fantastyczną opcją dla osób, które chcą mieszkać w bliskim dostępie do punktów użyteczności publicznej, jednocześnie z dala od zgiełku miasta.
 • Nieruchomość idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, par oraz singli. 
 • Niewątpliwie lokalizacja nieruchomości zachwyci nowych najemców swoim urokiem, bliską odległością do lasu oraz strategicznym położeniem z dogodną infrastrukturą komunikacyjną.
 • Nieruchomość idealnie nada się również pod inwestycję.

✅Atuty lokalizacji:

 • Nieruchomość położona jest w otoczeniu zieleni z dala od miejskiego gwaru. W sąsiedztwie nieruchomości występują liczne krzewy oraz rozmaite drzewa, które w gorące upalne dni dają ochłodę mieszkańcom osiedla.
 • Jest to idealne miejsce na wspólne spacery z rodziną lub jogging.
 • W pobliżu zlokalizowanych jest wiele punktów użyteczności publicznej typu: szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie oraz punkty usługowe. 
 • Ta część osiedla Zazamcze, jest obszarem ciszy, spokoju i szeroko pojętej rekreacji. 
 • W najblizszym otoczeniu przeważa zabudowa wielorodzinna z uzupełnieniami zabudowy jednorodzinnej. 
 • Osiedle położone w zachodniej części miasta.
 • Zazamcze – obszar głównie zabudowy wielorodzinnej, z niewielkimi uzupełnieniami zabudowy jednorodzinnej. Położony w zachodniej części miasta, przylegający bezpośrednio do Śródmieścia. Osiedle mieszkaniowe z pełną infrastrukturą oświatową, dostępem do służby zdrowia i usług, od zachodniej strony otoczone lasami. Osiedle to liczy 22 668 mieszkańców. 

✅Jak z komunikacją?
Fantastyczne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta.
Przykładowe odległości: Sklep 50 m. Las 150 m. Najbliży market 450 m. Restauracja 800 m. Basen 950 m. Szkoła 230 m. Plac Wolności 3,5 km. Galera Handlowa 3.3 km. Przychodnia 1.2 km. Park 2 km. Bulwary 3 km. Urząd Miasta 3.1 km. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny 1 km.

✅Jak z miejscem parkingowym?
Istnieje wiele mniejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu budynku.

✅Zapraszam na prezentację. 
Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz-Greger
☎️ nr tel: 665 335 138
☎️ nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top