Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy

[Wynajmę] Nieruchomości > Biura i lokale

Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy Włocławek Królewiecka lokale do wynajęcia biura sklepy

Opublikowano: 10-10-2022 | Wygaśnie: 10-10-2023

Wyświetleń: 251 (unikalne: 200)

Cena: 10.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Włocławek
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

✅Krótko:
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowy z klimatyzacją na wynajem o powierzchni 40 mkw. + (opcjonalnie) dodatkowe pomieszczenie magazynowe 25 mkw. Lokalizacja: budynek handlowo – usługowy znajdujący się na parterze w samym centrum miasta Włocławek, przy ulicy Królewieckiej.

✅Opis nieruchomości:
Parter /40 mkw/: sala główna + zaplecze + WC. Piwnica / 25 mkw/: pomieszczenie magazynowe.

✅Całkowity koszt najmu:
Cena odstępngo: 1000 zł m-c + czynsz 360 zł, w którym wliczona jest opłata za ogrzewanie lokalu. Dodatkowo media (prąd, woda) według zużycia.
Jednorazowa kaucja zwrotna: 1000 zł.
Istnieje możliwośc wynajęcia dodatkowego pomieszczenia magazynowego o powierzchni 25 mkw., za dodatkową opłatą 200 zł./m-c

✅Atuty lokalu:
Ważnym atutem jest fakt, iż lokal jest odświeżony i ma bardzo duży potencjał aranżacyjny. Nieruchomość jest przestronna, natomiast dzięki dużej witrynie jest dobrze doświetlona i widoczna dla każdego przechodnia.
Dodatkowo wejście do lokalu znajduje się w bramie, która jest zamykana, co dodatkowo zapewni biezpieczeństwo dla nowych najemców.
Na witrynach oraz drzwiach do lokalu zamontowane zostały rolety antywłamaniowe.
Oferowany lokal jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze handlowym oraz usługowym.

✅Dla kogo? 
Lokal przeznaczony dla osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą o szerokim wachlarzu konsorcjum handlowym lub usługowym.

Jest to fantastyczne miejsce na biura: tj. usługi księgowe, doradcze, kredytowe, prawne, fotograficzne, ksero, działalność centrów telefonicznych (call center), gabinety: dla branż beauty: (wizażystka, kosmetolog, fryzjer, manikiurzystka itp.), oraz działalność handlową: tj.salony katalogowe, firmowe, odzieżowe, z biżuterią, papiernicze, zielarskie, apteczne, sklepy off-price, kwiaciarnie oraz dyskontowe.

✅Atuty lokalizacji:
Niewątpliwie największym atutem tego lokalu, jest lokalizacja w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w obszarze wzmożonego handlu i dużego natężenia ruchu ulicznego.  W bliskim sąsiedztwie znajduje się Plac Wolności oraz dobrze prosperujące od lat obiekty handlowe. Oferowany lokal jest atrakcyjnym miejscem na do prowadzenia działalności gospodareczej o charakterze handlowo-usługowym.

Dodatkowo Śródmieście to najstarsza dzielnica Włocławka, położona na lewym brzegu Wisły. Ta część miasta może poszczycić się licznymi zabytkami, świeckimi i kościelnymi. Śródmieście w znacznej mierze zachowało swój wielowiekowy charakter. Nadal pozostaje centrum handlu, znajdują się tu również najważniejsze obiekty użyteczności publicznej. W najbliższym otoczeniu nieruchomości ulokowane są budynki wielorodzinne.

✅Jak z miejscem parkingowym?
Istenieje dużo miejsc parkingowych w strefie płatnego parkowania.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.
Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Monika Poraj- Rożańska
☎️ nr tel: 514 591 100
☎️ nr biurowy: 54 426 90 10


Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top