Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek.

[Sprzedam] Nieruchomości > Działki

Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek. Atrakcyjna działka w Adaminowie/4624 mkw/gm. Włocławek.

Opublikowano: 11-08-2022 | Wygaśnie: 11-08-2023

Wyświetleń: 36 (unikalne: 28)

Cena: 170.000,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Adaminowo
Telefon: 665335138
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

✅Krótko: 
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę godną polecenia. Propozycja dotyczy zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Adaminowo, gmina Włocławek, powiat włocławski, woj. kujawsko-pomorskim.

✅Opis nieruchomości:
Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 4624 mkw.
Dojazd do posesji drogą piaszczystą, połączoną bezpośrednio z drogą publiczną, asfaltową.
Teren w części ogrodzony, nieuzbrojony.
Media, prąd w drodze, do której przyległa jest działka.
Klasa: RVI oraz LSV.
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, niezagospodarowana.
Na działce rosną drzewa oraz krzewy. 
Cena: 170 000 zł.

✅Dodatkowe informacje:
Nie została wydana decyzja określająca zadania z zakresu gospodarki leśnej oraz został sporządzony uproszczony plan urządzania lasu. Nieruchomość nie jest położona w strefie rewitalizacji.

✅Atuty lokalizacji:
Działka zlokalizowana jest w malowniczej oraz spokojnej miejscowości Adaminowo w gminie Włocławek. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne lasy, gaje, stawy, jeziora, rzeka Wisła oraz park, do którego można udać się na spacer. W bliskim otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa jednorodzinna.

✅Dla kogo?
Działka spodoba się entuzjastom spokoju i przestrzeni oraz zwolennikom miejscowości Adaminowo gm. Włocławek. Dodatkowo działka jest idealnym miejscem na budowę własnego domu, ponieważ jej strategiczne położenie zapewnia szybki dojazd do Włocławka lub Kowala. Ta nieruchomość gruntowa może również służyć jako działka rekreacyjna. 

✅Co w okolicy?
Miejscowość Adaminowo w gminie Włocławek to spokój i wszechobecna zieleń. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki wolnostojące. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne lasy, gaje, stawy, park.
Dodatkowo: działka oddalona ok. 5 km od Jeziora Gościąż, 2.6 km od plaży Wistka Szlachecka, 4.5 km od Przystani w Dobiegniewie.

Włocławek – gmina wiejska w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie włocławskim. 


✅Jak z komunikacją?
Dobre połączenie komunikacyjne. 
Przykładowe odległości: 
sklep spożywczy 2.8 km / Zespół Szkół 2.9 km / Stacja benzynowa 9 km/ Park 400 m/ Do drogi krajowej nr 62, 3 km.
Miejscowość oddalona od: Włocławka  16.5 km/ Torunia 71 km/ Kowala 9 km/ Płocka 34 km/ Łódzi 104 km.

✅Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz-Greger
☎️nr tel. 665 335 138
☎️nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top