Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c

[Wynajmę] Nieruchomości > Biura i lokale

Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c Lokal na wynajem z klimatyzacją 40 mkw/magazyn 25 mkw/Centrum Miasta/1000 zł m-c

Opublikowano: 27-05-2022 | Wygaśnie: 07-09-2023

Wyświetleń: 83 (unikalne: 55)

Cena: 10.000,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Włocławek
Telefon: 514591100
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

✅Krótko:
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowy z klimatyzacją na wynajem o powierzchni 40 mkw. + (opcjonalnie) dodatkowe pomieszczenie magazynowe 25 mkw. Lokalizacja: budynek handlowo – usługowy znajdujący się na parterze w samym centrum miasta Włocławek, przy ulicy Królewieckiej.

✅Opis nieruchomości:
Parter /40 mkw/: sala główna + zaplecze + WC. Piwnica / 25 mkw/: pomieszczenie magazynowe.

✅Całkowity koszt najmu:
Cena odstępngo: 1000 zł m-c + czynsz 360 zł, w którym wliczona jest opłata za ogrzewanie lokalu. Dodatkowo media (prąd, woda) według zużycia.
Jednorazowa kaucja zwrotna: 1000 zł.
Istnieje możliwośc wynajęcia dodatkowego pomieszczenia magazynowego o powierzchni 25 mkw., za dodatkową opłatą 200 zł./m-c

✅Atuty lokalu:
Ważnym atutem jest fakt, iż lokal jest odświeżony i ma bardzo duży potencjał aranżacyjny. Nieruchomość jest przestronna, natomiast dzięki dużej witrynie jest dobrze doświetlona i widoczna dla każdego przechodnia.
Dodatkowo wejście do lokalu znajduje się w bramie, która jest zamykana, co dodatkowo zapewni biezpieczeństwo dla nowych najemców.
Na witrynach oraz drzwiach do lokalu zamontowane zostały rolety antywłamaniowe.
Oferowany lokal jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze handlowym oraz usługowym.

✅Dla kogo? 
Lokal przeznaczony dla osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą o szerokim wachlarzu konsorcjum handlowym lub usługowym.

Jest to fantastyczne miejsce na biura: tj. usługi księgowe, doradcze, kredytowe, prawne, fotograficzne, ksero, działalność centrów telefonicznych (call center), gabinety: dla branż beauty: (wizażystka, kosmetolog, fryzjer, manikiurzystka itp.), oraz działalność handlową: tj.salony katalogowe, firmowe, odzieżowe, z biżuterią, papiernicze, zielarskie, apteczne, sklepy off-price, kwiaciarnie oraz dyskontowe.

✅Atuty lokalizacji:
Niewątpliwie największym atutem tego lokalu, jest lokalizacja w samym sercu miasta. Lokal znajduje się w obszarze wzmożonego handlu i dużego natężenia ruchu ulicznego.  W bliskim sąsiedztwie znajduje się Plac Wolności oraz dobrze prosperujące od lat obiekty handlowe. Oferowany lokal jest atrakcyjnym miejscem na do prowadzenia działalności gospodareczej o charakterze handlowo-usługowym.

Dodatkowo Śródmieście to najstarsza dzielnica Włocławka, położona na lewym brzegu Wisły. Ta część miasta może poszczycić się licznymi zabytkami, świeckimi i kościelnymi. Śródmieście w znacznej mierze zachowało swój wielowiekowy charakter. Nadal pozostaje centrum handlu, znajdują się tu również najważniejsze obiekty użyteczności publicznej. W najbliższym otoczeniu nieruchomości ulokowane są budynki wielorodzinne.

✅Jak z miejscem parkingowym?
Istenieje dużo miejsc parkingowych w strefie płatnego parkowania.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.
Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Monika Poraj- Rożańska
☎️ nr tel: 514 591 100
☎️ nr biurowy: 54 426 90 10


Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top