Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Lokal na wynajem/osiedle Zazamcze/ul. Pogodna/parter/51 mkw/ 1700 zł m-c

[Wynajmę] Nieruchomości > Biura i lokale

Lokal na wynajem/osiedle Zazamcze/ul. Pogodna/parter/51 mkw/ 1700 zł m-c Lokal na wynajem/osiedle Zazamcze/ul. Pogodna/parter/51 mkw/ 1700 zł m-c Lokal na wynajem/osiedle Zazamcze/ul. Pogodna/parter/51 mkw/ 1700 zł m-c Lokal na wynajem/osiedle Zazamcze/ul. Pogodna/parter/51 mkw/ 1700 zł m-c

Opublikowano: 27-05-2022 | Wygaśnie: 27-05-2023

Wyświetleń: 47 (unikalne: 43)

Cena: 1.700,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Włocławek
Telefon: 665335138
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

✅Krótko:
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu lokal do wynajęcia o powierzchni 51 mkw. Zlokalizowany w  budynku handlowo – usługowym znajdującym się na parterze, przy ul. Pogodnej na osiedlu Zazamcze we Włocławku. W najbliższym otoczeniu dobrze prosperujące obiekty handlowe i usługowe.

✅Opis nieruchomości:
Pow. całkowita: 51 mkw, pow. użytkowa 48 mkw, wysokość pomieszczeń ok. 3 m.
Lokal z dwoma osobnymi wejściami, sala główna nr 1, sala nr 2, pomieszczenie gospodarcze (typu kuchnia), WC, przedsionek oraz duża witryna.
Obiekt również posiada miejsce na strefę dostaw (lub tzw. ,,strefę oczekiwania"), znajdujące się przy jednym z wejść.
Lokal do własnej aranżacji.

✅Całkowity koszt najmu:
Odstępne 1700 zł brutto /m-c + czynsz ok. 550 zł./m-c + media według zużycia (prąd, woda). Jednorazowa kaucja zwrotna: 1700 zł brutto.

✅Atuty lokalizacji:
Największym atutem tego wyjątkowego obiektu, jest lokalizacja. Ta część osiedla Zazamcze, jest obszarem dużego natężenia ruchu ulicznego oraz pieszych. Na w/w obszarze przeważa zabudowa wielorodzinna z uzupełnieniami zabudowy jednorodzinnej.
W budynku, w którym umiejscowiony jest lokal znajdują się: sklep spożywczy ABC, sklep firmowy Sokołów, sklep osiedlowy, cukiernia, oddział banku. 
W sąsiedztwie lokalu, znajduje się również mnóstwo prosperujących od lat obiektów handlowych, usługowych, straganów, budynki użyteczności publicznej oraz placówki bankowe.

Zazamcze – obszar głównie zabudowy wielorodzinnej, z niewielkimi uzupełnieniami zabudowy jednorodzinnej. Położony w zachodniej części miasta, przylegający bezpośrednio do Śródmieścia. Osiedle mieszkaniowe z pełną infrastrukturą oświatową, dostępem do służby zdrowia i usług, od zachodniej strony otoczone lasami. Osiedle to liczy 22 668 mieszkańców. 

✅Atuty lokalu:
Lokal z ogromnym potencjałem i dużymi możliwościami aranżacyjnymi.
Wejście do lokalu z dwóch stron parterowego budynku.
Nieruchomość jest przestronna, natomiast dzięki dużej witrynie jest dobrze doświetlona i widoczna dla każdego przechodnia.
Istotna jest kwestia bezobsługowego ogrzewania (miejskiego).
Oferowany lokal jest szalenie atrakcyjnym miejscem na do prowadzenia działalności gospodarczej o charakterze handlowo-usługowym.

✅Dla kogo:
Lokal przeznaczony dla osób zmierzających prowadzić działalność gospodarczą o szerokim spektrum rodzajów, ze wskazaniem na działalność handlowo – usługową.
Jest to doskonałe miejsce na:
biura: (tj. usługi księgowe, doradcze, kredytowe etc.),
gabinety: (dla takich branż i zawodów jak: wizażysta, kosmetolog, fryzjer itp.),
działalność handlową: (sklepy branżowe: firmowe, spożywcze, odzieżowe, papiernicze itp.),
działalność typu: pocztowa/kurierska dot. odbioru przesyłek etc.

Idealne miejsce na sklep typu ,,Żabka". Istotny jest fakt, iż miejsce to spełnia standardy i warunki sieci sklepów ,,Żabka" i innych tego typu przedsiębiorstw, działających na zasadach umów franczyzowych.

✅Jak z komunikacją?
Fantastyczne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta.
Przykładowe odległości: Plac Wolności 2,6 km / Urząd miasta Włocławek 3, 1 km / Bulwary 2,8 km/ Państwowa Uczelnia Zawodowa 450 m / Dworzec kolejowy 350 m / Poczta 80 m. 

✅Jak z miejscem parkingowym?
Istnieje dużo miejsc parkingowych przed lokalem oraz wokół. Ponadto w najbliższym otoczeniu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz – Greger
☎️ nr tel: 665 335 138
☎️ nr biurowy: 54 426 90 10

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top