Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł.

[Sprzedam] Nieruchomości > Działki

Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł. Działka 2400 mkw/Ząbin/Gmina Choceń/1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego/Cena 99 000 zł.

Opublikowano: 27-05-2022 | Wygaśnie: 27-05-2023

Wyświetleń: 157 (unikalne: 114)

Cena: 99.000,00 zł

Dodane przez: twojemetry
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Ząbin, gm. Choceń
Telefon: 723426889
E-mail: pokaż adres email...
Rynek: wtórny

✅Krótko: 
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę. Która dotyczy sprzedaży działki, położonej w miejscowości Ząbin, w gminie Choceń, w woj. kujawsko-pomorskim.

✅Opis nieruchomości:
Działka w kształcie litery „L” o powierzchni 2400 mkw.
Dojazd do posesji drogą asfaltową (dostęp do drogi publicznej).
Teren nie jest ogrodzony ani uzbrojony.
W drodze do której przyległa jest działka znajdują się: sieć wodna oraz elektroenergetyczna.
Działkę zgodnie z ewidencją gruntów i budynków stanowią: tereny mieszkaniowe, las, grunty orne klasy RIVa oraz sady.
Działka nie jest zlokalizowana na terenach zalewowych ani osuwiskowych.
Nieruchomość niezabudowana, niezagospodarowana.
Na działce rosną liczne drzewa oraz krzewy.

✅Dodatkowe informacje:
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. Cena 99 000 zł.

✅Atuty lokalizacji:
Działka zlokalizowana jest w malowniczej oraz bardzo spokojnej miejscowości Ząbin w gminie Choceń. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne małe lasy, gaje, stawy oraz jeziora. W bliskim otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa jednorodzinna.

✅Działka znajduje się w bliskiej odległości od miasta Choceń - Gmina położona jest w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie włocławskim. Gmina graniczy z gminą Włocławek (od północy), z gminą Kowal (od wschodu), z gminą Lubień Kujawski (od południowego – wschodu), z gminą Chodecz (od południa) oraz z gminami Boniewo i Lubraniec (od zachodu). Siedzibą gminy jest wieś Choceń, natomiast jej podstawową funkcją jest rolnictwo. Ważnym czynnikiem turystyczno-rekreacyjnym są również malowniczo położone jeziora o łącznej powierzchni 358 ha. Największym z nich jest jezioro Borzymowskie zajmujące powierzchnię 209 ha. Poza tym na terenie gminy znajdują się jeziora Ługowskie, Krukowskie i Szczutkowskie, a także otoczone lasami jezioro Lutoborskie. Większa cześć terenów wokół jezior została przekształcona na działki rekreacyjno-turystyczne. W ten sposób gmina zyskała w kwestii przyszłościowego rozwoju turystycznego stwarzając warunki sprzyjające agroturystyce.
Miasto to posiada również ciekawą historię, która do tej pory pozostawiła na jego ziemi niezwykłe historyczne zabytki takie jak: dwór z końca XIX wieku, park krajobrazowy z końca XIX wiekuzespół cukrowni z 1914 roku, grodzisko średniowieczne z XIII - XIV wieku.

✅Dla kogo?
Działka spodoba się entuzjastom spokoju i przestrzeni oraz zwolennikom miasta i gminy Choceń. Dodatkowo działka jest idealnym miejscem na budowę własnego domu, ponieważ jej strategiczne położenie zapewnia szybki dojazd do Chocenia lub Kowala. Ta nieruchomość gruntowa może również służyć jako działka rekreacyjna. 

✅Co w okolicy?
Miejscowość Ząbin w gminie Choceń to spokój i wszechobecna zieleń. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki wolnostojące. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne lasy, gaje, stawy. Dodatkowo działka oddalona ok. 1,5 km od Jeziora Szczutkowskiego, 3 km od jeziora Lutoborskiego oraz 10 km od Jeziora w Choceniu.

✅Jak z komunikacją?
Dobre połączenie komunikacyjne. Przykładowe odległości: sklep spożywczy 4,2 km/ Zespół Szkół 3,8 km/ Urząd Gminy Choceń 4 km/ Stacja benzynowa 5 km/ Jezioro Szczutkowskie 1,5 km/ Jezioro Choceń 10 km/ Jezioro Ługowiska 10 km.
Miejscowość oddalona od: Włocławek 24 km/ Kowala 11,2 km/ Chocenia 4,4 km/ Płock 54,8 km/ Toruń  73,7 km.

✅Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Katarzyna Kujawska
☎️nr tel. 723 426 889
☎️nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.
Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr 24539

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top