Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online

[Usługi] Polska firma oferuje > Usługi

Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online Włocławek Lipno Rypin coaching duchowy terapia tanio online

Opublikowano: 15-04-2024 | Wygaśnie: 15-04-2025

Wyświetleń: 31 (unikalne: 26)

Dodane przez: administrator
Region: Kujawsko-pomorskie Włocławek
Adres: Polna 17 C
Telefon: 609500934
E-mail: pokaż adres email...

baterslo.pl

Urlop Czechy Słowacja powiązane z warsztatami duchowymi

Nauka techniki relaksacyjne i medytacji

Szczegóły na telefon.

Zapraszamy do stadniny tuż blisko granicy z Polską w niedalekiej odległości od Żywca i Bielsko Białej.

Dwa turnusy w dwóch różnych miejscach .Program jest zdecydowanie różny.

Warsztaty duchowe tanio online .

Czy kiedykolwiek w życiu czułaś/ czułeś, że utknęłaś/ utknąłeś w miejscu? Cały czas usiłujesz coś zrobić, ale masz wrażenie, że odbijasz się od ściany? Tyle razy już coś uzdrawiałaś/ eś i dalej nic? Coaching duchowy pomoże ci zdecydowanie ruszyć z miejsca. Jest to proces, w trakcie którego identyfikujemy i uwalniamy twoje ograniczenia.

Zadzwoń a dowiesz się w jak prosty sposób odzyskasz kontrolę nad swoim życiem.

Czym jest coaching duchowy? Coaching duchowy to forma coachingu, która skupia się na rozwoju duchowym i poszukiwaniu sensu życia. Jest to proces, w którym coach pomaga klientowi odkryć swoją duchowość i podróżować w głąb siebie, aby osiągnąć duchową przemianę i większą harmonię w swoim życiu.

 

Jak wygląda sesja coachingu duchowego?

Sesja coachingu zaczyna się od rozmowy. Poznaję twoją historię i ustalamy nad czym będziemy pracować. Technika i metody zależą od tematyki, jaką się zajmujemy. Każda z używanych metod opiera się na połączeniu ciała, ducha i umysłu. Jesteśmy nierozerwalną, wielowymiarową całością, więc działamy od razu na kilku poziomach. Ponieważ sięgamy bardzo głęboko, mogą pojawić się silne emocje. Jest to normalne i wręcz pożądane. To dzięki nim rozpoznamy jak głęboko sięgają nasze wzorce.

Spotkania odbywają się najczęściej przez skype albo telefon i trwają 1,5 godziny. Wszystko zależy od ilości energii/ wzorców uwalnianych w danym procesie.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top