Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Polski i Słowacji


Wińsko tanie działki sprzedaż roślin sauny hurtownia ogrodnicza

[Sprzedam] Polska firma oferuje > Produkty

Wińsko tanie działki sprzedaż roślin sauny hurtownia ogrodnicza Wińsko tanie działki sprzedaż roślin sauny hurtownia ogrodnicza

Opublikowano: 03-11-2023 | Wygaśnie: 02-11-2024

Wyświetleń: 88 (unikalne: 68)

Cena: 50.000,00 zł

Dodane przez: administrator
Region: Dolnośląskie
Adres: ul. Parkowa
Telefon: 609 500 934
E-mail: pokaż adres email...

Do zaoferowania mam działkę budowlaną o powierzchni 8 arów objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem do zabudowy domów jednorodzinnych. 

Działka mieści się w wiosce Wińsko, która jest siedzibą gminy Wińsko położona w powiecie Wołowskim w Województwie Dolnośląskim. Do centrum Wrocławia jest tylko 68 km a dystans ten można szybko pokonać jadać drogą S5. Lubin znajduje się w odległości 33 km a miasto powiatowe Wołów w odległości 16 km.

W Wińsku znajduje się szkoła, stacja paliw, dyskont spożywczy, kościół jak również firmy usługowe i ośrodek zdrowia. Działka znajduje się przy ulicy parkowej w miejscu otoczonym zielenią i pojedynczymi domami jednorodzinnymi. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Jest to spokojna cześć wioski gdzie powstaje nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Idealna dla osób szukających swojego miejsca w dużej wsi, która ma wszystko co do życia potrzeba we własnych granicach a poza tym jest dobrze skomunikowana z wiekszymi miastami.

Działka jest również świetną lokatą kapitału w czasach, gdy inflacja pożera nasze oszczędności. Działka doskonale przechowa wartość pieniądza i w dowolnym momencie, dzięki bardzo korzystej lokalizacji, sprzeda się z zyskiem.

Gorąco polecam i zachęcam do kontaktu telefonicznego!


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 2,46 zł / 30 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem
Back to top